Polska, trojak, 1596
Zakończenie: 14-11-2013 21:28:30
Polska, trojak, 1596
104155
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1596, Ryga |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | moneta z końca blachy, wybita uszkodzonym stemplem |
| Literatura: | Iger R.96.1.d, Krug&Gerb 16 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 201