Polska, trojak, 1590 (I-F)
Monety średniowieczne, Polskie, związane z Polską oraz odznaczenia
Polska, trojak, 1590 (I-F)
Cena wylicytowana: 80 zł
104143
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1590 (I-F), Poznań |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
niedobity, patyna |
Iger P.90.7.b |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 190
1) 80 zł
2) 75 zł
| min |