Polska, szeląg, 1577
Monety średniowieczne, Polskie, związane z Polską oraz odznaczenia
Polska, szeląg, 1577
Cena wylicytowana: 360 zł
104127
| Opis: |
Polska - Gdańsk w oblężeniu 1577, szeląg, 1577, Gdańsk |
| Stan zachowania: |
III/IV, Very Fine / Fine |
| Dodatkowe informacje: |
lekko wyszczerbiony, rzadki, patyna |
Tyszkiewicz 3 |
Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 389
1) 360 zł
| min |