Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Zakończenie: 14-11-2013 20:55:00
103657
| Opis: | Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kapliczka, wokoło imitacja napisu, Rw: Krzyż kawalerski, wokoło imitacja napisu |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | 1.39 g |
| Literatura: | CNP typ II |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 558