Śląsk, fenig miasta Krosna nad Odrą, ok. 1510-1514
Zakończenie: 14-11-2013 20:51:30
103656
| Opis: | Śląsk - księstwo krośnieńskie - Joachim I 1514-1535, fenig miasta Krosna nad Odrą, ok. 1510-1514, Pod fragmentem rozety dwie tarcze herbowe, z lewej Orzeł, z prawej podwójna lilia, u dołu litera C |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | 0.28 g, minimalny ubytek, ale ładna prezencja, patyna |
| Literatura: | Fbg (297), Tadeusz Szczurek "Średniowieczne mennice w Krośnie Odrzańskim", ryc. 6, Kop. 8653 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 514