Polska, brakteat elbląski
Monety średniowieczne, Polskie, związane z Polską oraz odznaczenia
Polska, brakteat elbląski
Cena wylicytowana: 55 zł
103644
| Opis: |
Polska - Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492, brakteat elbląski, Tarcza miasta Elbląga |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
0.29 g, patyna |
Gum.H. 465, CNCE 28.I |
Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 564
1) 55 zł
2) 50 zł
| min |