Polska, puło ruskie
Zakończenie: 14-11-2013 20:34:30
Polska, puło ruskie
103921
| Opis: | Polska - Ludwik Węgierski 1370-1382, puło ruskie, mennica Lwów, Aw: Ukoronowana gotycka litera L i kółka wewnątrz rozety, Rw: Korona i kulki w rozecie |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | miedź 0.95 g, patyna |
| Literatura: | Gum.H. 377, Huszár 562 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 889