Polska, puło ruskie
Zakończenie: 14-11-2013 20:33:30
Polska, puło ruskie
103920
| Opis: | Polska - Władysław Opolczyk 1371-1379, puło ruskie, mennica Lwów, Aw: Litera W w rozecie, w polu małe rozetki złożone z kółek, Rw: Korona królewska w rozecie |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | miedź 0.54 g, ciemna patyna |
| Literatura: | Gum.H. 399 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 606