Polska, denar koronny
Monety średniowieczne, Polskie, związane z Polską oraz odznaczenia
Polska, denar koronny
Cena wylicytowana: 230 zł
103908
| Opis: |
Polska - Kazimierz III Wielki 1333-1370, denar koronny, Kraków, Aw: Głowa króla w koronie na wprost, wokoło napis, Rw: Orzeł heraldyczny na wprost z głową w lewo, wokoło napis |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 0.19 g, lekko wykruszony, patyna |
Stronczyński XXVI/5, Paszkiewicz 1 |
Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 450
1) 230 zł
2) 190 zł
3) 165 zł
4) 160 zł
| min |