Republika Rzymska, kwinar, 97 pne
Monety średniowieczne, Polskie, związane z Polską oraz odznaczenia
Cena wylicytowana: 400 zł
104067
| Opis: |
Republika Rzymska - C. Egnatuleius 97 pne, kwinar, 97 pne, Rzym, Aw: Głowa Apolla w prawo, z lewej w ligaturze C. EGNATVLEI C. F., Rw: Wiktoria nanosząca inskrypcję na tarczę umieszczoną na trofeum, w środku Q, w odcinku ROMA |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 1.86 g, patyna |
Craw. 333/1 |
Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1126
1) 400 zł
2) 390 zł
3) 380 zł
4) 270 zł
5) 150 zł
| min |