Polska, dwuzłotówka, 1789/E.B.

Monety i medale polskie

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2013 21:05:00
103479
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, dwuzłotówka, 1789/E.B., Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 341

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 298

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  210 zł
4)  210 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  155 zł