Francja, arcybiskup Denis August Afire, 1848

Monety i medale polskie

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2013 21:40:30
102737
Opis: Francja - Ludwik Filip I 1830-1848, arcybiskup Denis August Afire, 1848, medal sygnowany ALLEN & MOORE upamiętniający śmierć arcybiskupa w czerwcu 1848 roku podczas walk w Paryżu, Aw: Postać arcybiskupa przemawiającego na chwilę przed śmiercią do walczących postańców i napis, Rw: Napisy pamiątkowe
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk 40 mm

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 278

1)  60 zł
2)  60 zł