Polska, 10 złotych, 1995

Polska, 10 złotych, 1995

Polska, 10 złotych, 1995

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2013 21:38:30
102920
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 1995, Warszawa, Berlin 1945
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 716

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 236

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  240 zł