Polska, 10 groszy, 1835

Polska, 10 groszy, 1835

Polska, 10 groszy, 1835

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2013 21:28:00
102904
Opis: Polska - Wolne Miasto Kraków 1835, 10 groszy, 1835, Wiedeń
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złocista patyna
Literatura: Plage 295

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1180

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  270 zł
4)  260 zł