Polska, 25 kopiejek = 50 groszy, 1850 MW

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2013 21:25:30
103268
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 25 kopiejek = 50 groszy, 1850 MW, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1255, Plage 388

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 521

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  410 zł
4)  300 zł
5)  300 zł