Polska, 2 złote, 1831

Polska, 2 złote, 1831

Polska, 2 złote, 1831

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2013 21:22:00
103368
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 2 złote, 1831, Warszawa, z kropką po POL, Pogoń z pochwą na miecz
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 273

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 291

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  200 zł
5)  195 zł
6)  180 zł