Polska, naśladownictwo trojaka krakowskiego, 1601

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 17-10-2013 21:03:00
102886
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, naśladownictwo trojaka krakowskiego, 1601
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.23 g, patyna
Literatura: Iger N.01.1.e (podobny)

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 318

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  140 zł