Rosja, rubel, 1898/AГ
Kolekcja trojaków, monety polskie i rosyjskie
Rosja, rubel, 1898/AГ
Cena wylicytowana: 85 zł
103307
| Opis: |
Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1898/AГ, Petersburg |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Bitkin 43 |
Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 412
1) 85 zł
2) 80 zł
3) 75 zł
4) 70 zł
| min |