Rosja, rubel, 1843/СПБ АЧ
Kolekcja trojaków, monety polskie i rosyjskie
Rosja, rubel, 1843/СПБ АЧ
Cena wylicytowana: 360 zł
103289
| Opis: |
Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1843/СПБ АЧ, Petersburg |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
moneta czyszczona, patyna |
Bitkin 186 |
Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 356
1) 360 zł
2) 350 zł
3) 310 zł
| min |