Polska, szóstak, 1681
Zakończenie: 03-10-2013 21:24:00
Polska, szóstak, 1681
102795
| Opis: | Polska - Jan III Sobieski 1674-1696, szóstak, 1681, Kraków, odmiana z literą C pomiędzy tarczami herbowymi |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | drobna mennicza wada blachy, ciemna patyna |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 497