Polska, trojak, 1599
Kolekcja trojaków, monety polskie i rosyjskie
Polska, trojak, 1599
Cena wylicytowana: 165 zł
102576
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1599, Wschowa |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
Iger W.99.1.a (-) |
Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 196
1) 165 zł
2) 160 zł
3) 120 zł
| min |