Polska, trojak, 1598
Kolekcja trojaków, monety polskie i rosyjskie
Polska, trojak, 1598
Cena wylicytowana: 125 zł
102609
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1598, Olkusz |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger O.98.1.d (-) |
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 237
1) 125 zł
2) 120 zł
| min |