Polska, trojak, 1586

Kolekcja trojaków, monety polskie i rosyjskie
Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 03-10-2013 20:43:30
102591
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586, trojak, 1586, Ryga
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger R.86.1.a/b (R)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 340

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  240 zł