pokaż wszystko
Ordery i odznaczenia polskie
Rozpoczęcie: 27-05-2013 17:30
Zakończenie: 06-06-2013 20:30 ÷ 21:34
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, medal z okazji 100. rocznicy urodzin Wilhelma I i medalik o tematyce religijnej
101803

42 zł

szac. 50 zł

1311 wyświetleń

2 zakończona
Litwa, Wielki Książe Witold, 1930
101800

65 zł

szac. 100 zł

1149 wyświetleń

2 zakończona
Polska, Polska Golgota Wschodu, 2000
101793

55 zł

szac. 50 zł

801 wyświetleń

2 zakończona
Polska, Matka i Serce Syna, 1991
101799

42 zł

szac. 50 zł

1080 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 900. Rocznica Koronacji Bolesława Chrobrego,, 1924
101792
medal autorstwa J. Wysockiego

start 90 zł

372 wyświetleń

0 zakończona
Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914
101791
sygnowany A Żakar

start 60 zł

562 wyświetleń

0 zakończona
Polska, ażurowy medalik z uszkiem Cześć Najświętszemu Sakramentowi, broszka PRO CHRISTO ET PATRIA, znaczek PRZYJDŹ KRÓLESTWO TWO
101778

130 zł

szac. 100 zł

2892 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal Wystawa Mariańska w Warszawie, 1905
101777
niesygnowany

60 zł

szac. 100 zł

449 wyświetleń

1 zakończona
Polska, plakietka MŁODZIEŻ SODALICYJNA, 1938
101775
sygnatura W. BUSZEK LWÓW

60 zł

szac. 100 zł

1118 wyświetleń

1 zakończona
Polska, krzyżyki z wyobrażeniem Pana Jezusa na krzyżu
101774

85 zł

szac. 100 zł

1299 wyświetleń

3 zakończona