Polska, medal Za I Bieg Sztafetowy Polskiego Radia, Raszyn-Warszawa 4 IV 1937
Zakończenie: 06-06-2013 20:51:00
80253
Opis: | Polska - do 1945, medal Za I Bieg Sztafetowy Polskiego Radia, Raszyn-Warszawa 4 IV 1937, niesygnowany |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz złocony 30 mm, na awersie drobne grafitti |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 830