Księstwo Kurlandii, szeląg, 1762

Monety polskie XVI-XIX wiek i związane historycznie z Polską

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2013 21:39:00
101472
Opis: Księstwo Kurlandii - Ernest Jan Biron 1762-1769, szeląg, 1762, Mitawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna z ziemi
Literatura: Gerbaszewski 5.1.1.3, Neumann 323

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 358

1)  95 zł
2)  90 zł