Polska, 2 złote, 1934
Monety II RP
Polska, 2 złote, 1934
Cena wylicytowana: 40 zł
79498
| Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1934, Warszawa, Józef Piłsudski |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Parchimowicz 111a |
Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 509
1) 40 zł
2) 38 zł
| min |