Polska, 10 złotych, 1939
Monety II RP
Polska, 10 złotych, 1939
Cena wylicytowana: 90 zł
79446
| Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1939, Warszawa, Józef Piłsudski |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
minimalne uszkodzenie na rancie |
Parchimowicz 124f |
Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 304
1) 90 zł
2) 85 zł
3) 60 zł
| min |