Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 240
Zakończenie: 18-10-2012 20:43:00
44669
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Gordian III 238-244, sestercja, 240, Rzym, Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, Rw: Kroczący Mars w prawo trzymający włócznię i tarczę, wokolo napis PROPVGNAT |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemnozielona patyna |
| Literatura: | RIC 332.a |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 2166