Cesarstwo Rzymskie, as
Zakończenie: 18-10-2012 20:44:00
Cesarstwo Rzymskie, as
44670
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Faustyna II 147-176 (żona Marka Aureliusza), as, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Stojąca Junona w lewo trzymająca niemowle, po bokach dwójka dzieci, napis wokoło IVNONA LVCINAE |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemnozielona patyna |
| Literatura: | RIC 1649 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 421