Rzym Kolonialny, AE-27, III w ne
Zakończenie: 18-10-2012 20:48:00
7421
| Opis: | Rzym Kolonialny - Tracja - Mesembria, AE-27, III w ne, Aw: Popiersia Gordiana III i Trankiliny zwrócone do siebie, Rw: Stojąca Demeter |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna zielona patyna |
| Literatura: | Sear - |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 236