Niemcy, 18 groszy (ort), 1752/E
Zakończenie: 18-10-2012 21:00:00
15137
| Opis: | Niemcy - Prusy - Fryderyk II 1740-1786, 18 groszy (ort), 1752/E, Królewiec |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Olding 181.b, Schrötter 927 |
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena szacunkowa: 260 zł
Ilość odsłon: 850