Cesarstwo Rzymskie, sesterc
Zakończenie: 18-10-2012 20:34:00
Cesarstwo Rzymskie, sesterc
13541
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Hadrian 117-138, sesterc, Rw: RESTITVTORI ORBIS TERRARVM |
| Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Sear ME 3637 |
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 3190