Rzym Kolonialny, AE-26
Zakończenie: 18-10-2012 20:55:00
Rzym Kolonialny, AE-26
12112
| Opis: | Rzym Kolonialny - Tracja - Mesembria - Filip I i Otacilia Sewera 244-249, AE-26 |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | ładna zielona patyna |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 232