Rzym Kolonialny, AE-27
Zakończenie: 18-10-2012 20:51:00
Rzym Kolonialny, AE-27
11361
| Opis: | Rzym Kolonialny - Moesia Inferior - Markianopolis - Gordian III i Trankilina 238-244, AE-27, Aw: Popiersia Gordiana i Sarapisa zwrócone do siebie, Rw: Stojąca Tyche |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 12.20 g, patyna |
| Literatura: | Imhoof-Blumer 1159 |
Cena wywoławcza: 195 zł
Cena szacunkowa: 320 zł
Ilość odsłon: 296