Rzym Kolonialny, AE-25
Zakończenie: 18-10-2012 20:50:00
Rzym Kolonialny, AE-25
10608
| Opis: | Rzym Kolonialny - Galia - Nemausus - Agryppa i August, AE-25 |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | kontrasygnatura |
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 238