Niemcy, 1/2 talara, 1765/A
Zakończenie: 18-10-2012 21:13:00
Niemcy, 1/2 talara, 1765/A
39156
| Opis: | Niemcy - Prusy - Fryderyk II 1740-1786, 1/2 talara, 1765/A, Berlin |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | justowane, patyna |
| Literatura: | Olding 72 |
Cena wywoławcza: 330 zł
Cena szacunkowa: 550 zł
Ilość odsłon: 834