Polska, grosz koronny, 1609
Zakończenie: 04-10-2012 21:05:00
Polska, grosz koronny, 1609
59710
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, grosz koronny, 1609, Kraków, odmiana z herbem Pilawa na rewersie |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | piękny blask menniczy, kolorowa bardzo ładna patyna |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 603