Polska, grosz koronny, 1608
Zakończenie: 04-10-2012 21:03:00
Polska, grosz koronny, 1608
59708
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, grosz koronny, 1608, Kraków, odmiana z koroną na awersie |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | ładny blask menniczy, delikatna patyna |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 727