Polska, szóstak, 1627
Monety starej Polski
Polska, szóstak, 1627
Cena wylicytowana: 60 zł
59694
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, szóstak, 1627, Kraków |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 875
1) 60 zł
2) 55 zł
| min |