Polska, ort, 1621
Monety starej Polski
Polska, ort, 1621
Cena wylicytowana: 460 zł
59692
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1621, Bydgoszcz |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 917
1) 460 zł
2) 450 zł
3) 410 zł
4) 400 zł
| min |