Polska, zestaw szóstaków, 1663 i 1666
Zakończenie: 24-05-2012 20:33:00
58794
| Opis: | Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, zestaw szóstaków, 1663 i 1666, Kraków |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | razem 2 sztuki, ciemna patyna |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 262