Polska, szóstak, 1662/GB-A
Monety - stara Polska do PRL
Polska, szóstak, 1662/GB-A
Cena wylicytowana: 140 zł
58791
| Opis: |
Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, szóstak, 1662/GB-A, Lwów |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 315
1) 140 zł
2) 135 zł
3) 60 zł
| min |