Inflanty, szeląg
Trojaki, grosze i półtoraki XVI - XVII wiek
Inflanty, szeląg
Cena wylicytowana: 26 zł
57832
| Opis: |
Inflanty - Ryga pod panowaniem szwedzkim Krystyna 1632-1654, szeląg, Ryga |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 670
1) 26 zł
2) 24 zł
3) 20 zł
4) 16 zł
| min |