Polska, półtorak koronny, 1618
Trojaki, grosze i półtoraki XVI - XVII wiek
Cena wylicytowana: 46 zł
57817
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, półtorak koronny, 1618, Bydgoszcz |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 619
1) 46 zł
2) 44 zł
3) 36 zł
| min |