Polska, półtorak koronny, 1620
Zakończenie: 26-01-2012 21:08:00
57788
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, półtorak koronny, 1620, Bydgoszcz |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | krążek z końca blachy, patyna |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 441