Polska, trojak, 1589
Zakończenie: 01-12-2011 21:08:00
Polska, trojak, 1589
44618
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1589, Ryga |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | na rewersie ciemna patyna |
| Literatura: | Iger R.89.3.c (R) |
Cena wywoławcza: 145 zł
Cena szacunkowa: 160 zł
Ilość odsłon: 204