Polska, trojak, 1589

Monety starej Polski
Rozpoczęcie: 24-11-2011 12:00
Zakończenie: 01-12-2011 21:08:00
Polska, trojak, 1589

Polska, trojak, 1589

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-12-2011 21:08:00
44618
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1589, Ryga
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: na rewersie ciemna patyna
Literatura: Iger R.89.3.c (R)

Cena wywoławcza: 145 zł
Cena szacunkowa: 160 zł
Ilość odsłon: 204