Polska, ort, 1624
Zakończenie: 01-12-2011 20:53:00
Polska, ort, 1624
32521
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1624, Gdańsk |
| Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | lekka zielonkawa patyna |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 301