Polska, ort, 1624

Monety starej Polski
Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2011 20:53:00
32521
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1624, Gdańsk
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekka zielonkawa patyna

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 301

1)  300 zł