Polska, ort, 1617

Monety starej Polski
Polska, ort, 1617

Polska, ort, 1617

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2011 20:54:00
37243
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1617, Gdańsk, Dwukropek i mała rozetka kończą napis na awersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: krążek z końca blachy, ciemna patyna

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 305

1)  270 zł