Polska, ort, 1617
Zakończenie: 01-12-2011 20:54:00
Polska, ort, 1617
37243
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1617, Gdańsk, Dwukropek i mała rozetka kończą napis na awersie |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | krążek z końca blachy, ciemna patyna |
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 305