Polska, grosz, 1535
Zakończenie: 01-12-2011 20:35:00
Polska, grosz, 1535
40226
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz, 1535, Wilno, odmiana bez liter pod Pogonią |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | T.7 |
Cena wywoławcza: 390 zł
Cena szacunkowa: 650 zł
Ilość odsłon: 352