Polska, grosz, 1535

Monety starej Polski
Polska, grosz, 1535

Polska, grosz, 1535

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2011 20:35:00
40226
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz, 1535, Wilno, odmiana bez liter pod Pogonią
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: T.7

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 390 zł
Cena szacunkowa: 650 zł
Ilość odsłon: 352

1)  390 zł